Auto op z’n kant na ongeval, inzittende gewond
HAARLEM – Een auto is maandagavond rond 23.40 uur op zijn kant terechtgekomen bij een eenzijdig ongeval op de Langebrug in Haarlem. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse om hulp te verlenen.
Naast meerdere politie-eenheden en een ambulance werd ook de brandweer opgeroepen. Een man raakte bij het ongeval gewond en is na behandeling ter plaatse met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Volgens een omstander zou de bestuurder met de auto een stoep hebben geraakt, waarna het voertuig kantelde en op de zijkant tot stilstand kwam. Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren wordt onderzocht.
Door het incident is de Langebrug afgesloten voor het overige verkeer. Bergingswerkzaamheden moeten de weg weer vrijmaken.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl
Foto’s: Mizzle Media / Michel van Bergen

