Man ernstig gewond bij botsing tegen boom
HELMOND – Een man is dinsdagavond rond 20.00 uur ernstig gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op het Noordende in Helmond. Een auto vloog daar uit de bocht en botste tegen een boom. Volgens omstanders gebeurde dat met hoge snelheid.
Twee ambulances, een traumahelikopter en de brandweer kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. De brandweer was met meerdere voertuigen aanwezig om het slachtoffer uit de auto te krijgen. De man, die alleen in de auto zat, raakte gewond aan zijn onderlichaam.
Het slachtoffer is per ambulance en onder begeleiding van een arts van het Mobiel Medisch Team overgebracht naar het traumacentrum in Nijmegen. Door het ongeval ligt de weg vol met olie en brandstof. In combinatie met de regen zorgt dat volgens betrokkenen voor een spekglad wegdek. De weg wordt schoongemaakt voordat deze weer wordt vrijgegeven.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl
Foto’s: Persbureau Heitink

