Politie zoekt getuigen na mogelijke brandstichting bij woning

DEVENTER – De politie is op zoek naar getuigen van een mogelijke brandstichting of poging tot inbraak aan de Koningspage in Deventer. Het incident vond plaats op zaterdag 10 oktober 2026, rond 22:10 uur. De politie roept mensen op die voorafgaand aan het incident verdachte omstandigheden hebben gezien om zich te melden.

Bij het incident brak brand uit in een woning. Volgens Diana Inkelaar van de Veiligheidsregio IJsselland woedde de brand op de zolderverdieping en was deze niet uitslaand. De brandweer schaalde op naar middelbrand. Foto’s van de schade laten zien dat ook meerdere andere ruimtes in de woning zijn getroffen. Of daar eveneens brand heeft gewoed, is niet bevestigd.

De oorzaak van de brand is niet bekendgemaakt. Ook is niet bekend of er gewonden zijn gevallen. Getuigen of mensen met informatie over de zaak kunnen contact opnemen met de politie onder vermelding van registratienummer 2026521861.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl

Foto’s: Bas Tieltjes / Persbureau Heitink