Jong kind zwaargewond na aanrijding, automobilist rijdt door
HAARLEM – Een jong kind is zondagavond ernstig gewond geraakt bij een aanrijding op de Plataanstraat in Haarlem-Noord. Het kind werd tijdens het oversteken op de fiets aangereden door een automobilist. De bestuurder reed na de botsing door en wordt door de politie gezocht.
Het ongeval gebeurde rond 18.45 uur. Volgens omstanders reed de automobilist met behoorlijke snelheid door de Plataanstraat toen het kind werd geraakt. Het slachtoffer kwam hard ten val. De automobilist stopte niet en reed volgens getuigen met hoge snelheid in de richting van de Orionweg.
Ambulancepersoneel heeft het kind ter plaatse gestabiliseerd. Daarna is het slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De klap was dusdanig hard dat de fiets zwaar beschadigd raakte en het voorwiel loskwam.
Een woordvoerder van de politie laat weten dat er wordt gezocht naar een zwarte Audi A3 van een wat ouder model. De auto zou schade aan de voorzijde hebben. De Forensische Opsporing Verkeer doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. De Plataanstraat is vanwege het onderzoek volledig afgesloten.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl
Foto’s: Mizzle Media

