Woning beschadigd door explosie, politie doet onderzoek - 112 Nederland

Woning beschadigd door explosie, politie doet onderzoek

HAARLEM – Aan de Frobelstraat in Haarlem heeft in de nacht van zaterdag op zondag even na 01.00 uur een explosie plaatsgevonden bij een woning. Meerdere politie-eenheden kwamen met spoed ter plaatse.

De explosie vond plaats bij de voordeur van de woning. Door de knal raakte de voordeur beschadigd en is de gevel deels zwart geblakerd geraakt. De straat werd door agenten ruim afgezet met lint zodat onderzoek kon worden gedaan.

Politieagenten hebben ter plaatse sporen veiliggesteld en uitgebreid onderzoek verricht. Ook werden foto’s gemaakt van de schade aan de woning. Daarnaast hebben agenten onderzoek gedaan bij een geparkeerde auto achter de woning. Waar dat onderzoek precies mee te maken heeft, is nog onduidelijk.

Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. Ook is nog onbekend of er aanhoudingen zijn verricht. De politie onderzoekt de toedracht van de explosie.

Foto’s: Mizzle Media / Michel van Bergen

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.112nederland.nl