Aanhouding na explosie en autobrand - 112 Nederland

Aanhouding na explosie en autobrand

Geplaatst op 6 februari 2025, om 07:55 uur

ARNHEM – Een bestelbus is in de nacht van woensdag op donderdag verwoest door een explosie op de Grijpskerkstraat. De melding van de explosie en de daaropvolgende autobrand kwam rond 3.00 uur binnen bij de meldkamer.

Volgens omstanders en politie ging een enorme knal vooraf aan de schade, waarbij ook een naastgelegen auto werd getroffen. Glasscherven, pennen en papieren lagen tientallen meters verspreid over de straat.

Op de Groningensingel werd een man aangehouden die in verband wordt gebracht met het incident. Hij is meegenomen voor verhoor. Op het Smildepad werd een scooter aangetroffen die mogelijk bij de explosie is gebruikt. De scooter is in beslag genomen voor verder onderzoek. De oorzaak en aanleiding van de explosie zijn nog onbekend.

Foto’s: Persbureau Heitink